Společnost TRUCKECOPOWER se zabývá již od roku 2003 autodiagnostikou a elektronickými systémy nákladních vozidel a autobusů, je součástí skupiny Xtuning.
Firma se specializuje na úpravu software v řídicí jednotce motoru se zaměřením na průběh točivého momentu, jeho optimalizace se provádí s cílem snížit spotřebu paliva. Odborní technici dokáží využít potenciál samotných pohonných jednotek a převodovek k doladění přenosu hnací síly na hnací nápravu.


Máme dlouholeté znalosti v oblasti kontrukce motorů a jejich elektronických komponentů, především řídících jednotek a motor managmentu. Jsme vybaveni špičkovým diagnostickým zařízením a spolupracujeme s autorizovanými servisy jednotlivých značek vozidel. Vlastní vývojové centrum v areálu naší společnosti je vyhledáváno profesionály a vývojáří z automobilového průmyslu, věnujeme se motoristickému sportu a podporujeme vzdělávání studentů vysokých škol. V současné době máme pobočky na Slovensku, v Rakousku, v Německu, v Polsku a USA.


Mezi naše zákazníky patří dopravní společnosti vlastnící nákladní vozidla vozící střední až plnou tonáž všech značek a se zajímavými výsledky řešíme také u autobusy. Dokážeme dle typu motoru, převodovky, charakteru zátěže a počtu najetých kilometrů provést optimalizaci software tak, aby se zvýšila efektivita využití paliva a tím došlo k jeho úspoře. Garance úspory paliva je 5%, průměrná však 8% a více.


Nejdříve vyzkoušíte, až poté uhradíte!

 

Nabídka služeb:

  • měření a úprava parametrů na výkonové brzdě
  • provedení diagnostických testů, technická podora
  • oprava elektronických jednotek
  • čištění filtrů pevných částic DPF
  • monitoring provozu dopravní techniky
  • odborný výcvik řidičů, zvýšení kvalifikace