Nové prostory pro XTUNING GROUP

Mnozí z našich klientů, kteří využili naše služby během posledních pár měsíců, se již dozvěděli novinku, se kterou jsme trošku vyčkávali. V této velmi složité době je to příjemná nová zpráva  jak pro naše klienty a partnery, tak i pro naše zaměstnance.

Xtuning Group se na konci loňského roku rozhodla reagovat na zvyšující se potřebu větších prostorů pro rozvoj všech stávajících i nových aktivit včetně probíhající výroby zkušeben a to zakoupením nemovitosti pro centrálu v Jihlavě. Stávající objekt na Červeném Kříži, ve kterém jsme byli v nájmu, se nám stal během posledních let stísněným, proto když se naskytla možnost zakoupení vlastního objektu, padlo rozhodnutí velice rychle.

V případě zmíněného NOVÉHO objektu se jedná o unikátní komplex tří budov na okraji Jihlavy (část Hruškové Dvory), kam se během následujících týdnů odstěhujeme. Objekt byl pojmenován ATXcentrum. Pro naše klienty se nezmění dostupnost od dálnice D1, protože je od ní nová centrála vzdálená pouze 5 minut jízdy. Mapa umístění ATXcentra

 Co se ovšem zásadně změní je prostředí, ve kterém se budou naši partneři a klienti během úpravy softwaru či obchodních jednání zdržovat. K dispozici bude nejen nová prostorná zákaznická místnost s online přenosem z měření výkonu, lepší prostory pro realizaci softwarových úprav, menší park s lavičkami pro posezení venku, ale i celá řada vhodných reprezentativních prostor pro obchodní jednání a technické diskuse.

Výše popsaným to ale nekončí, protože o novinky u nás není nouze. Jsme rádi, že i v této velmi složité době se s vámi - našimi partnery - klienty - přáteli a spolupracovníky - můžeme podělit o pozitivní zprávu: Většina z nás všech je nějakým způsobem ovlivněna dopady zatím se šířící pandemie způsobené virem Covid-19. Bohužel řady z nás a našich známých se onemocnění týká osobně a koncem roku zasáhlo i do rodinné situace našeho CEO Jakuba Klobásy. 

Proto se rozhodl, že pozdrží plánované nové aktivity v zakoupeném komplexu a jednu část objektu nabídne Nemocnici Jihlava, jako "Očkovací centrum". (Očkovací centrum Jihlava, ATXcentrum, Hruškové Dvory 123) Po jednáních, která předcházela oficiálním zprávám v médiích, se s Nemocnicí Jihlava a jejím provozovatelem, Krajem Vysočina, domluvil na pronájmu prostor za symbolickou 1 korunu.