Nejen Evropou jezdí naše softwarové úpravy

Jsme ryze česká firma, to je známá věc. Pokud se podíváme na naše klienty, můžeme s hrdostí konstatovat, že si dobýváme Evropu a že díky naší činnosti šetříme nejen extrémně důležité životní prostředí, ale i provozní náklady našich klientů.

Víte ovšem, že naše působení se nevztahuje pouze na evropský trh? Dávno je tomu, kdy jsme vyjížděli z malé provizorní kanceláře a bylo nás pár. Díky zapálenosti našich lidí, nedbajíce na vlastní čas jsme mohli před pár lety spustit přátelskou „invazi“. Chtěli jsme ukázat i světu, že to co děláme, děláme dobře a svědomitě. Kam jet za velkým světem? Za velkou louži! Takže jak někteří z Vás již ví, pomalu si podmaňujeme Ameriku.

 Aktuálně naše firma působní ve státech Iowa, Missouri, Minnesota, Washington, Kansas, South Dakota, North Dakota, Nebraska, Texas, Illinois, Michigan atd. Kvůli odbornosti na jednotlivé týmy dohlíží naši zkušení manageři a technici z ČR.

Zde máme pár fotek z našich úprav.

 

 

Víte že:

  • V US si v tahačích nevybíráte pouze značku tahače, ale i značku motoru? Díky tomu, mají klienti možnost vyspecifikovat si svůj tahač přesně podle toho, jak potřebují své vozy využívat a které značce motoru věří.