Freightliner Century Class (AU) 14.0 V6 - 385 kW (-)
Century Class (AU) - CST120 (2007 - ..)
Časté dotazy
Výsledky optimalizace výkonu
Originální Po úpravě Rozdíl
Výkon motoru (Specifický) 526 PS 563 PS + 37 PS
Kroutící moment 2508 Nm 2683 Nm + 175 Nm

Cena úpravy zahrnuje

  • 30 dnů na testování úpravy softwaru zdarma
  • diagnostika stroje
  • kontrola softwaru vozidla
  • záloha originálního SW
  • individuální úprava SW vašeho automobilu
  • grafy z měření motoru na výkonové brzdě

Záruka

  • 24 měsíců na řídicí jednotku vozidla a úpravu SW
  • doživotní záruka na přehrání softwaru v autorizovaném servisu
  • možnost odborného proškolení řidičů lektory hospodárné jízdy

Časté dotazy

U některých značek lze úpravu softwaru odhalit pouze v autorizovaném servise, většinou zjistí změnu zápisu informací do řídicí jednotky vozidla. U většiny vozidel námi provedenou úpravu neodhalí, nemají důvod.

U automatických převodovek doporučujeme před úpravou softwaru provést v autorizovaném servise aktualizaci (kalibraci) softwaru, samotný software převodovky neupravujeme, styl řazení se upraví v jednotce motoru.

Samotná doba úpravy je individuální dle značky a modelu vozidla, zpravidla od 1 – 4h.

 

Úprava softwaru od naší společnosti nesmí mít negativní vliv na opotřebení žádného komponentu motoru, snažíme se o využití nižších otáček motoru a snížení počtu pracovních cyklů.

Výrobci vozidel vyrábí auta s „univerzálním“ softwarem, většinou podobné úpravy také provádí a nechávají si připlatit dle výkonových řad vozidel. Navíc si nechávají v parametrech jisté rezervy, které dokážeme vyhodnotit a využít ve Váš prospěch.

Každé vozidlo a každý řidič je jiný, naše garance v případě provedení úpravy softwaru a vyškolení řidiče lektorem hospodárné jízdy je 5%. Průměrný pokles máme z dlouhodobého hlediska od našich zákazníků kolem 8%, vyjímkou není pokles o 15% u vozidel s vysokou tonáží.

Ne, měnit olej častěji nemusíte. Častější výměnu doporučujeme v případě, že vozidlo je po úpravě využíváno více dynamicky, s větší tonáží a zvýšenou námahou.

Pro vozidla spadající pod záruku danou výrobcem vozidla máme připravený program připojištění továrních záruk, většina námi upravených vozidel je upraveno již po této době.

Technici emisních stanic načítají pouze chybová hlášení přes diagnostickou zásuvku OBD spojenou s emisním systémem, všechna námi upravená vozidla mají emise nižší, maximálně stejné jako u vozidel bez úpravy.

U motorů se zaměřujeme na změnu průběhu točivého momentu, který se zpravidla navýší o 100 – 350 Nm, 20 – 50 kW. Vše závisí na značce a modelu vozidla, technickém stavu, počtu najetých kilometrů a typu převodovky.

Pro tento případ máme pro naše zkazníky službu doživotního přehrání softwaru, tedy pokud v autorizovaném servise provedou aktualizaci softwaru a přehrají data zpět do originálu, po vzájemné domluvě vozidlo opět upravíme na původní parametry, zcela ZDARMA.

Zabýváme se snížením provozních nákladů v autodopravě se zaměřením na PHM. Dokážeme provést optimalizaci softwaru v řídicí jednotce motoru s úpravou točivého momentu. K tomu pracujeme se systémy sledování provozu vozidla a činnosti řidiče, v případě potřeby jeho dovednosti zvýšíme odborným výcvikem.

Nic není zadarmo, až na naši mimořádnou nabídku. Naším cílem je spokojený zákazník a proto máme již řadu let připravenou možnost vyzkoušet naše úpravy softwaru na jeden měsíc ZDARMA. Rádi bychom Vám dokázali uspořit PHM v dlouhodobém hledisku a již za první měsíc od úpravy softwaru na Vašem vozidle lze vyčíslit pokles nákladů za palivo. Pro zjištění ceny úpravy software nás prosím kontaktujte.

Poptávka / dotaz na: Freightliner Century Class (AU) 14.0 V6 - 385 kW (-)

Osobní údaje uváděné v tomto Kontaktním formuláři jsou zpracovávány dle pravidel uvedených v sekci Ochrana osobních údajů